http://www.cechas.com/Cechas/meniu%20parts/png/back.png
back to Think green meniu

 

 

     
 
     
 

„Rūšiuok“ - tai projekto „Galvok žaliai“ veiklos dalis. Eko žaidimo „Rūšiuok“ tikslas - paskatinti žmones aktyviau naudotis mūsų spalvotais rūšiavimo konteineriais. Kuomet atliekos yra rūšiuojamos, jos galiausiai vėl atgimsta iš daug mažų detalių. Todėl simboliškai projekto dalyje „Rūšiuok“ atliekos yra įvardinamos kaip trūkstamos detalės, nes šios trūkstamos detalės yra tarsi naujo būsimo daikto dalis.

Pasitelkiant šiandienines technologijas ir interneto tinklo galimybes, „Rūšiuok“ tikslą bandoma pasiekti vizualiai perteikiant, kokia svarbi yra kiekviena mūsų rūšiuojama atlieka kuriant naujus daiktus. Tuo tikslu yra sukurtas internetinis žaidimas ir jį pristatantys filmukai, atspindintys tris pagrindinius rūšiavimo konteinerius: plastmasės, stiklo ir popieriaus.

Norint žaisti eko žaidimą „Rūšiuok" spauskite žemiau esančią nuorodą:

 
 
     
 

Tikimės, jog šių interaktyvių eko žaidimų pagalba žmogui pavyks perteikti naujų daiktų kūrimo proceso jausmą ir rūšiavimo aktualumą.

Tikimės, jog ši mūsų iniciatyva paskatins spartesnį rūšiavimo įgyvendinimą kiekvieno iš mūsų gyvenime. Prie eko žaidimo „Rūšiuok" sklaidos galite prisidėti ir jūs. Čia galite rasti „Rūšiuok" logotipą skirtą spaudai arba internetui.

     
 
Visos įdėjos ir dizainas sukurtos kūrybinėse dirbtuvėse „Cechas“. „Rūšiuok“ eko žaidimas realizuotas kartu su „Move up".
 
     
 
     

     
 
 

 
 
 
 
 
 
 

„Rūšiuok“ pristatymas „Pecha Kucha" vakare renginio „Kauno Naktys" metu:

 
     

 

 
 

 

 
     

 

 

 

Naujienos