http://www.cechas.com/Cechas/meniu%20parts/png/back.png
back to Think green meniu

 

     
 

 

 
Apie „Galvok žaliai"
 
 
 

download

 

download

download

     
 

„Galvok žaliai" – tai kūrybinių dizaino dirbtuvių „Cechas.Com" eko projektas, veikiantis nuo 2008 metų. Esminę projekto veiklą galima apibūdinti trimis žodžiais – kūryba ekologijos link! Todėl rengiame įvairias dirbtuvėse ir kiekvienose iš jų stengiamės nukreipti savo kūrybiškumą ekologijos linkme. Popierių pasirinkome kaip žaliavą darbui, nes jaučiame atsakomybę už reklaminės ir informacinės spaudos antrinį panaudojimą.

Taip pat, pasitelkiant šiandienines technologijas ir interneto tinklo galimybes, esame sukūrę kompiuterinį žaidimą „Rūšiuok". Šiuo eko žaidimų bandoma vizualiai ir interaktyviai perteikti, kokia svarbi yra kiekviena mūsų rūšiuojama atlieka kuriant naujus daiktus. Tuo tikslu yra sukurtas puzlio tipo žaidimas ir jį pristatantys filmukai, atspindintys tris pagrindinius rūšiavimo konteinerius: plastmasės, stiklo ir popieriaus.

Prie mūsų veiklos jungiame ir aplinkinius - neabejingus juos supančiai aplinkai. Mūsų dirbtuvių metu mokome, dalinamės savo patirtimi ir ieškome naujų žalių sprendimų kartų su lankytojais. Kūrybiški žmonės siunčia mums iliustracijas su eko žinutėmis, kuriomis mes padedame pasidalinti su visais. Geriausios iliustracijos atrenkamos ir spausdinamos ant perdirbto popieriaus atraižų.

Bandydami keisti vartojimo kultūrą panaudojame ir kitas medžiagas bei materijas, iš kurių gimsta nauji eko sprendimai.

 
     
 
 
     
 

Alius Levinskas savo idėją pristatė kaip gyvenimo būdą ar kultūros dalį – galvoti žaliai, reiškia suvokti ekologijos naudą ir poreikį imtis įvairiausių sprendimų, saugojant savo planetą. Neseniai dalyvavęs „Ekolaboratorijoje“ Alius nori plėsti perdirbimo idėją ir visai nesvarbu, kad tai tampa mada, nes tokia mada yra naudinga. „Galvoju, kad šio projekto pavadinimą laikui bėgant reiktų pervadinti taip: „Mada, kuri turėtų išgelbėt pasaulį“ – teigė dalyvis.

Projektas „Galvok žaliai“ susijęs su atliekų rūšiavimu ir perdirbimu, pateikiami sprendimai, kuriais galima būtų pasinaudoti taupant popierių ar kitas medžiagas. Alius siūlė reklaminių skrajučių spausdinimui naudoti perdirbtą popierių ir kitus ekosprendimus. (skaityti plačiau)
 
     

 

 
 
 

 

 

 

 
Nori prisidėti?
 
 
 
 
 
 

1) Jei norite prisidėti prie projekto dirbtuvių ar kitos Galvok žaliai vykdomos veiklos parašykite mums elektoriniu paštu: alius@galvokzaliai.lt

2) Taip pat siųskite savo iliustracijas ar kitos išraiškos formomis pateikiamas eko idėjas. Pasitaikius progai atrinktus darbus būtinai atspausdinsime ant popieriaus atraižų ar ant perdirbto popieriaus, arba kita forma pateiksime jūsų darbus visuomenei ir pasauliui.

Plačiau apie jūsų darbus Galvok žaliai tema rasite čia

 
     
 
 

 

 

 
Palaikyk (Facebook'e)
 
 
   
 

 

 

 

 
Video kanalas (YouTube)
 
 
 
 
 

 

 

   
 
 

„Galvok žaliai" norėtų sužinoti ir išmokti daugiau apie tai, kokia spalva galvojate Jūs.

Atsiųskite savo istoriją kaip išradingai ir įdomiai arba kaip patikrintai, bet veiksmingai tausojate mūsų gamtą. Visos istorijos bus patalpintos skiltyje „Žalias įkvėpimas”.

 
 
 
 
 

Ekologiška kompiuterio užsklanda "Green Saver" ;]

Kaip turėtų atrodyti „Galvok žaliai" kompiuterio ekrano užsklanda?

Tiesiog išjunkite užsklandos funkciją, juk niekas nežiūri į monitorių, kuomet nedirba su kompiuteriu. Tokiu būdu sutaupysite bereikalingai išnaudojamą elektros energiją. Vietoje ekrano užsklandos nustatykite, kad po 5 minučių nedarbo kompiuterio ekranas automatiškai išsijungtų. Jeigu nežinote kaip tai padaryti, rašykite.

 
 
 

 

 

   
 
 
download
„Galvok žaliai" logotipai skirti spaudai arba internetui:
150x108 px (internetui)
JPG, RGB, 72dpi
150x108 px (internetui)
PNG, RGB, 72dpi

1807x1299 px (internetui didelis)

PNG, RGB, 72dpi
Vektorinis (spaudai)
CDR
15x11 cm (spaudai)

TIF, CMYK, 300dpi

download
Eko žaidimo „Rūšiuok" logotipai skirti spaudai ir internetui:
13x7 cm (spaudai)
190x102 px
190x102 px
Trumpoji nuoroda
į eko žaidimo puslapį:
buy
Čia galite įsigyti arba laimėti „Galvok žaliai" kompiuterio lipduką:
iki 38x25 cm (lipdukas)
download
Čia galite parsisiųsti ir atsispauzdinti „Galvok žaliai" spaudos kokybės atviruką:
15x11 cm (spaudai)
CMYK, 300dpi
download
Čia galite parsisiųsti „Galvok žaliai" kompiuterio darbastalį:

1920x1200 / 1600x1200

LT / ENG

 
 

 

 

   
 
 
 
http://www.cechas.com/Cechas/meniu%20parts/png/skiltys/tadam.png